Platformy dla niepełnosprawnych

Montujemy platformy schodowe, windy oraz schodołazy

Profesjonalne usługi Zakładu Elektromechaniki Dźwigowej obejmują nie tylko modernizację i konserwację wind, ale także obsługę wszelkiej maści platform dla osób niepełnosprawnych. Pomożemy w przypadku platform pionowych, schodowych, krzesełek schodowych, a także schodołazów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że windy nie zawsze umożliwiają podróżowanie osobom poruszającym się na wózkach, a platformy to jedyny sposób, który pozwala im na pokonywanie licznych barier architektonicznych. Pracując nad tą częścią budynków, przede wszystkim zwracamy uwagę na komfort użytkowania. Wykonywane przez nas prace będą uwarunkowane wysokością wynoszenia przez urządzenie, warunkami, w jakich przyjdzie nam pracować, a także samym rodzajem urządzenia, które będziemy montować.

Szybki i profesjonalny montaż wind dla niepełnosprawnych

Mieliśmy już niejednokrotnie okazję montować i serwisować urządzenia przeznaczone do użytku przez osoby niepełnosprawne. Z własnej wiedzy możemy powiedzieć, że zdecydowanie lepiej w praktyce spisuje się ten sprzęt, który zamontowano wewnątrz budynku. Nie tylko nie jest narażony na szkodliwe działanie warunków zewnętrznych (deszcz, śnieg, mróz, korozja), ale też nie padnie łupem wandali czy osób, które będą chciały sobie przywłaszczyć zamontowane urządzenie.

Zachęcamy do sprawdzenia pełnej propozycji naszej oferty. Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym, który pomaga nam codziennie realizować duże inwestycje. Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie zamontować, a w razie potrzeby przeprowadzić także serwis Państwa platform dla niepełnosprawnych.

logo