Modernizacja i wymiana wind – woj. małopolskie

Dostosowujemy stan techniczny wind do wymaganych norm

Oprócz świadczenia usług konserwacji wind, a także pracy przy montażu i serwisie wind, proponujemy Państwu kompleksowe usługi w ramach ich modernizacji. Modernizację można w skrócie określić jako dostosowanie wszystkich parametrów technicznych do obowiązujących w danej chwili wymogów. Zakład Elektromechaniki Dźwigowej miał okazję zajmować się zarówno pełną wymianą wind, jak i modernizacją modułową. Na warsztat braliśmy również pojedyncze podzespoły. Wykonywanie modernizacji wind jest szczególnie wskazane w przypadku starszych urządzeń. Prace nie tylko dostosują ich stan techniczny do ogólnie wymaganych norm, ale także pomogą zaoszczędzić właścicielowi na kolejnych naprawach sprzętu.

Ciche i energooszczędne windy

Aby modernizowane windy w pełni odpowiadały użytkownikom w XXI wieku, muszą posiadać kilka istotnych elementów, z których najważniejszy jest napęd bezreduktorowy. Zapewnia on cichą (wibracje nie obudzą nikogo w nocy), spokojną (łagodny start i zatrzymywanie się), a także energooszczędną pracę. Ponadto, warto żeby windy miały automatyczne drzwi, aparaturę sterową (sterownik mikroprocesorowy), a także możliwość połączenia kabiny z osobą przeprowadzającą konserwacje wind. Z reguły podawany jest numer telefonu do kogoś, kto jest odpowiedzialny za te prace.

Każde działanie wykonywane przez Zakład Elektromechaniki Dźwigowej jest przemyślany. Zaczynamy od planowania inwestycji ze zleceniodawcą, następnie wykonujemy pracę i po stosunkowo krótkim czasie winda jest gotowa do odbioru.

logo